Engelli Genç Cumhurbaşkanımızı İznik’te Görmek İstiyorum

0
57

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve eşi Hacer Sargın İznik’te ikamet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı Burak Karanfil’i evinde ziyaret ettiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gerek televizyondan ve gerek sosyal medyadan sıkı takip ederek görüşmek istediğini her fırsatta dile getiren 24 yaşında ki engelli genç Burak Karanfil’in çağrısına kayıtsız kalmayan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, eşi Hacer Sargın ile birlikte aileyi ve Burak’ı evinde ziyaret ettiler.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Burak kardeşimizin Sayın Cumhurbaşkanımızı her ortamda takip ettiğini ve sıkı bir takipçisi olduğunu öğrendik.Sayın Cumhurbaşkanımızı görmek ve ona olan bu sevgisini yüz yüze iletmek istediğini bizlere söyledi.Bizlerde kardeşimizin bu isteğini inşallah kendilerine ileteceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanımızı İznik’te Görmek İstiyorum

Engellilere verdiği önemi ve onları makamında ağırladığı için çok sevindiğini belirten Burak Karanfil ise konuşmasında “Sayın Cumhurbaşkanımıza gidemiyorum.Onu her ortamda takip ediyorum.Yüz yüze görüşmek en büyük hayalim.Cumhurbaşkanımızı İznik’te görmek istiyoruz” dedi.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here