İZNİK’TE YAYA KALDIRIMLARI ONARILIYOR

0
177

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İznik Belediyesi tarafından Selçuk Mahallesi’nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Sargın, çalışmaların daha güzel bir İznik hedefiyle devam ettiğini söyledi.

İznik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Selçuk Mahallesi Selçuk Sokakta kaldırım çalışması yapılırken, ekipler birçok noktada da yapısal çalışmalarına devam ediyor.

Kaldırım yapım ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Osman Sargın çalışmalar ile ilgili Fen İşleri Müdürü İsmail Acar ve Zabıta Müdürü Metin Karanfil’den de bilgi aldı.

Çalışmalar ile ilgili açıklamada bulunan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “İlçemizde yol çalışmalarımızda son yaklaşıldı. Yeni açılan sokaklarımız gereken yerler parke taşı, gereken yerler asfalt olarak yapılıyor. Tabi yollarımızı yaparken kaldırım yapılması gereken yerlerde bu ihtiyaçları görüyoruz. Yayaların rahatça ulaşımlarını sağlayabilmeleri için gerekli olan kaldırım düzenleme ve yapım çalışmalarımıza başladık. En ufağından en büyük yatırımına kadar her çalışmamızı daha güzel, daha modern bir İznik için yapıyoruz. Bu çalışmalar süresince mağdur olan vatandaşlarımızdan özür diliyoruz ” dedi.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here