BAŞKAN SARGIN’DAN YENİ KAYMAKAMA HOŞGELDİN ZİYARETİ

0
156

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Sinop’un Gerze İlçesinden İznik’e atanarak göreve başlayan Kaymakam Bülent Bayraktar’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Mülki idare amirleri yaz kararnamesi ile Sinop’un Gerze İlçesinden İznik’e atanarak göreve başlayan Kaymakam Bülent Bayraktar’a ziyarette bulunan Belediye Başkanı Osman Sargın’a Başkan Yardımcıları Necati Tosun ve Mehmet Hıştıroğlu, Özel Kalem Müdürü Engin Semerci de eşlik etti.

Kadim Başkent İznik’e hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “Öncelikle Medeniyetler Başkenti güzel ilçemiz İznik’e hoş geldiniz. İlçemiz de ki görev süreniz boyunca sizlere başarılar diliyorum. Birlikte birçok güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

1970 yılında doğmuş olan İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar Samsun ili Vezirköprü İlçesi nüfusuna kayıtlı olup 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1999 yılı Ocak ayında Kaymakamlık mesleğine başlayan Bayraktar sırasıyla Karabük-Eflani, Afyon-İscehisar, Gaziantep-İslâhiye ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yapmıştır. Daha sonra sırasıyla asaleten Çorum İli Uğurludağ ilçesi, Bingöl ili Yedisu İlçesi ve Gaziantep ili Oğuzeli İlçesi ve Artvin İli Arhavi ilçelerinde görev yapan Bayraktar son yayınlanan Mülki idare amirleri yaz kararnamesi ile Sinop’un Gerze İlçesinden İznik’e atanarak burada görevine başladı.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here