BAŞKAN SARGIN HER MAHALLEYE DOKUNUYOR
2017-08-11İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ilçenin Topkapı Mevkii ve bir çok yerinde aralıksız devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, personelden bilgi aldı. Başkan Sargın “Yaptığımız tüm çalışmalarla dokunmadık mahalle ve girilmedik sokak bırakmayacağız” dedi.

Vatandaşın günlük yaşamda hayatını kolaylaştıracak ve ilçenin çehresini değiştirecek çalışmalara devam eden İznik Belediyesi bu kapsamda birçok alanda, birçok nokta da çalışmalarını sürdürüyor. Gerek Merkezi Hükümet ve gerek Büyükşehir Belediyesi’nden alınan desteklerin yanı sıra İznik Belediyesi ekipleri tarafından da yol yapım çalışmaları, aralıksız bir şekilde devam ediyor. Son olarak ilçenin İpekyolu Caddesi, Mercan Sokak, Yeşil Dağ Sokak, Doktor Enis Bey Sokak, Filiz Sokak, Boncuk Sokak, Marmamara Sokak, DSİ Sokak, Halil Ergün Sokak ve Balıkçı Hasan Sokak'ta yürütülen yol çalışmaları yerinde incelendi.

Yeni Açılan Yollara Sathi Kaplama

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu, Özel Kalem Müdürü Engin Semerci, Fen İşleri Müdürü İsmail Acar ile birlikte devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerini dinledi. İlçenin Topkapı Mevkiinde yürütülen sathi kaplama asfalt çalışmaları hakkında da personelinden bilgi alan Sargın yol çalışmalarının devam edeceğini bildirdi.

İlçenin en ücra köşesinden en merkezine kadar birçok farklı alanda çalışmalar yürüttüklerini belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “Mahalle muhtarlarımızın ve hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda nerede hangi hizmete ihtiyaç varsa büyük, küçük demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bu çalışmalar doğrultusunda vatandaşlarımızın beğenisi ve destekleri bizlerin çalışma azmini de arttırıyor. Tüm hemşerilerime bu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 743 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret