BAŞKAN VE KAYMAKAM HALK PAZARINDA

0
283

İznik protokolü ilçede her hafta Çarşamba günleri kurulan halk pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın ilçede her hafta Çarşamba günleri kurulan halk pazarında esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Pazarcı esnaflarının dilek ve isteklerini de dinleyen Kaymakam Bayraktar ve Başkan Sargın alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet ederek, hayırlı günler dilediler.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “İlçemizde her hafta çarşamba günleri kurulan ve halkımızın da yoğun ilgi gösterdiği halk pazarımızda esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Esnaflarımız ile sohbet ederek hayırlı işler temennilerinde bulunuyoruz. Ayrıca alışveriş yapan vatandaşlarımızla da ayak üstü sohbetler ederek onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Bugünde Kaymakamımız, Kent Konseyi Başkan Yardımcımız ve arkadaşlarımız ile pazara indik. Esnaflarımızın sergilerini tek tek ziyaret ederek onlarla sohbet ettik. Bu vesile ile tüm esnaflarımıza hayırlı, bereketli ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

Heyet esnafların ikramlarını ve davetlerini de geri çevirmeyerek onların sergilerine konuk oldular.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here