KADIN ESNAFLARA BAŞKAN SARGIN’DAN ZİYARET

0
934

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ilçenin kadın esnaflarını ziyaret ederek onların belediyeden isteklerini dinledi. Sargın gelen istekleri ilgili birimlere yerinde talimat vererek çözüme kavuşturdu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sık sık gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine kadın esnaf ziyaretleriyle aralıksız devam ediyor. Haftada bir kaç gün mesaisini esnaflara ayırıp, onları dinleyerek başlayan Başkan Sargın ziyaretlerinde kadın girişimcilerin üretime olan katkısına dikkat çekti.

Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile ilçe halkına hizmet ettiklerini belirten Belediye Başkanı Osman Sargın ”Mesaimizin ve zamanımızın büyük bir bölümünü ilçemizin bel kemiği olan esnaflarımıza ayırıyoruz. Bugünde Hayatımızın her alanında, her safhasında katkıda bulunan girişimci kadınlarımızı, ilçemizin kadın esnaflarını ziyaret ettik. Bunu her hafta rutin olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bugünde ilgili arkadaşlarımız ile birlikte esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Esnaflarımızın ve halkımızın sorunlarını, önerilerini dinliyoruz. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle İznik’i yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturduk. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek İznik’i yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Başkan Sargın ziyaretlerinde esnafların çay ikramını da geri çevirmeyerek, onlarla hasbihal etti. Kadın esnaflar ziyaretlerden duyduğu memnuniyet dolaysıyla Belediye Başkanı Osman Sargın’a teşekkür ederek, İznik’in tarihinde görmediği yatırımlara bu dönem kavuştuğunu dile getirdiler.