2019 EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

0
586

Eylül 2019 ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta başkanlığında meclis salonunda gerçekleşti. Meclis toplantısında 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

İznik Belediyesi Eylül Ayı meclis toplantısı Şehit Piyade Komando Çavuş Fehmi Barcın Gençlik ve Kültür Merkezi’nde bulunan meclis salonunda gerçekleşti. Meclis Ağustos ayına ait meclis toplantısında alınan karar özetlerinin okundu olarak kabul edilmesi oybirliği ile kabul edildi.

İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürlüğünün, Belediyemiz dolu kadrolarında derece değişikliklerinin görüşülerek karara bağlanması ile ilgili yazıları oybirliği ile kabul edildi. Sporun teşvik edilebilmesi ve amatör spor kulüplerinin maddi açıdan desteklenebilmesi amacıyla Belediyemizce ayni ve nakdi yardım yapılması görüşülerek oy birliği ile kabul edilerek karara bağlandı.

Gündeme alınan ek 3 gündem maddesi karara bağlanarak kabul edilirken Ekim  2019 meclis toplantısının ise 1 Ekim 2019  Salı günü saat 16.00 da yapılması oy birliğiyle kabul edildi.